Main menu

Salon meblowy As

Salon meblowy As powstał w 2002 roku jako wyraz zamiłowania do funkcjonalnych i pięknych mebli.
W Zgierzu nie ma podobnego sklepu.

W swojej pracy łączymy profesjonalizm z przyjazną, rodzinną atmosferą, co sprawia, że klienci za każdym razem do nas wracają. Często nie sami – przyprowadzają ze sobą znajomych i rodzinę. Takie sytuacje motywują nas do dalszego zwiększania jakości zarówno obsługi, jak i samych mebli.

W Zgierzu zapracowaliśmy sobie na dobrą opinię dzięki zwróceniu się ku potrzebom klientów. Uważnie Państwa słuchamy i korzystając z doświadczenia, proponujemy rozwiązania, które powinny zadowolić każdego. To dzięki naszym klientom działamy i rozwijamy się przez tyle lat.

W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe meble i meble na wymiar. Obie opcje mają swoje zalety – gotowe meble są dostępne od zaraz, a meble na wymiar tworzone są z myślą o indywidualnych potrzebach odbiorcy. Wybór należy do Państwa! W każdym wypadku służymy radą.

Nie tylko nasze meble są wygodne. Równie wygodny jest nasz salon meblowy. Pozostawiamy Państwu do dyspozycji dwa parkingi i rampę załadunkową. Dzięki temu mogą Państwo skorzystać z własnego środka transportu. Jeśli jednak wolą Państwo przewóz zakupionego towaru pozostawić nam, to oczywiście istnieje taka możliwość. Na terenie Zgierza meble transportujemy gratis!

Prowadzimy sprzedaż ratalną na atrakcyjnych warunkach. Sporządzenie umowy trwa zazwyczaj kilka minut.

Na wszystkie zakupione meble udzielamy dwuletniej gwarancji.

Szybka realizacja, najszersza oferta, wyłączność na produkty wielu firm. To wszystko charakteryzuje nasz sklep meblowy w Zgierzu. Co jeszcze? Przekonaj się sam – odwiedź nas lub skontaktuj się z nami!

As – biurka, szafy, łóżka, sofy, wersalki, krzesła, meble kuchenne. W Zgierzu nie ma większego salonu z… większym wyborem mebli!

Kupuj częściej i zostań naszym stałym klientem! Dlaczego warto?

Stali klienci mogą liczyć na okazje i rabaty na niektóre płatne usługi, jak:

  • przewóz mebli poza Zgierz,
  • wniesienie towaru do mieszkania,
  • złożenie mebli u klienta.

Wysoka jakość obsługi, niski poziom cen – to Meble As.